1. Dveřní Automatická

+420 353 220 607
Ing. Václav Matoušek
Na Výšině 1
360 04 Karlovy Vary
Tel: +420 353 220 607
Mob: +420 602 184 026
Email: dverni@automaticka.cz
Web: www.automaticka.cz/

7 tipů, jak vybrat správná vrata.

1) Nejlepší jsou sekční.

Jestli nepatříte mezi několik málo vyjímek, uvažujte o sekčních vratech. Konkurenční boj výrobců vrat stlačil ceny na minimum a technický pokrok vypiplal tato garážová vrata k dokonalosti. Mají nejlepší izolační vlastnosti, jsou nejodolnější proti zlodějům, vyrábějí se v nejvíc barevných (dřevodekory, lakování na přesný odstín) a tvarových (= kazeta, hladká sekce, vodorovné lamely) variantách. Motory k sekčním vratů byly dříve dražší, než motory rolovacích vrat. Dneska se prodávají za hubičku. Nevýhoda? Zaberou místo pod stropem.

2) Nejlevnější jsou výklopná vrata.

Ano, ale jak bylo napsáno výše, neizolují (na dodatečné zateplení zapomeňte) a zloději si s nimi poradí snáze, než se sekčními. Pořiďte si je, když jste ten šťastlivec, který má nevytápěnou garáž schovanou v zahradě.

3) Rolovací vrata.

Krásně se namotají na hřídel nad otvorem, takže si na strop můžete pověsit bicykly nebo kanoe. Pokud vlastníte výrobní halu, jezdí Vám pod střechou jeřáb. Tohle jsou jasné důvody, proč se o sekční vrata nezajímáte. Skvělé na rolovacích vratech je, že nemají drahou elektroniku a pár barevných odstínů se už taky najde. Vyjdou Vás trochu dráž, než sekční vrata.

4) TRIDO Evo.

Tak to je bomba, pokud rekonstruujete stávající garáž. Nebo když je jako na potvoru všechno špatně, úzké, nízké a křivé. Vaše stará vrata jenom uřízneme z pantů a starý rám zakryjeme novým hliníkovým rámečkem. Hlavně a to je důležité: zapomeňte na trablesezedníky! Máte garáž krátkou a auto dlouhé? TRIDO Evo se montuje před otvor, celá špaleta je Vaše!

Nebude to drahé? Když sečteme cenu za standardní vrata a náklady na zedníky, určitě s vraty EVO ušetříte! http://www.vrata-trido.cz/garazova-vrata/garazova-vrata-trido-evo/

5) Vrata odsuvná do strany.

To je taky chytrá věcička. Máte málo místa pod stropem. Nebo chodíte z garáže na zahradu sem a tam a nechcete mít celou garáž na obdiv sousedům. Vrata odsuvná do strany jsou pro Vás ideální.

6) Křídlová vrata.

Jsou rovněž vyrobena z tepelně izolačních sekcí. Mají všechny povrchové úpravy jako standardní sekční vrata. Také křídlová vrata mohou být ovládána dálkovým ovladačem.

7) TRIDO Designer.

Když si nejste jisti, jak by měla Vaše vrata vypadat, zkuste http://designer.trido.cz/. Zde si v klidu navrhnětě virtuální vrata a my Vám je za pár týdnů přivezeme skutečná.

TOPWEBY - webhosting, domény, tvorba www