1. Dveřní Automatická

+420 353 220 607
Ing. Václav Matoušek
Na Výšině 1
360 04 Karlovy Vary
Tel: +420 353 220 607
Mob: +420 602 184 026
Email: dverni@automaticka.cz
Web: www.automaticka.cz/

Okna a stínící technika.

Jsme oblíbení spolupracovníci firem vyrábějících okna. Pro jejich zákazníky dodáváme garážová vrata a automatické dveře. Zákazníci mají radost, že pořídili vše najednou a za dobrou cenu, výrobci oken mají radost, že jejich zákazníci mají radost a vrací se k nim zpět a my máme radost, že nám pak výrobci oken prodají levně okna pro naše zákazníky. A naši zákazníci mají radost, že si od vratařů koupili okna za stejnou cenu jako od oknařů.

Takže proto se nebojte objednat si o nás i plastová okna a dveře.

A my Vám k nim ještě umíme dodat všechny ty další příjemnosti a vychytávky:

Vnitřní žaluzie

Nový typ žaluzií určený pro plastová okna a EURO okna s jemným obloukovým designem krycí lišty bez čelních plastových krytek na první pohled s odlišným designem o typu Euro Style. U tohoto typu je použit nový typ převodu. Žaluzie se montují do zasklívacích lišt, naklápění a vytahování lamel je prováděno pomocí řetízku, který je vyveden ve spodní části krycího profilu. Horní profil (25x25), krycí profil a spodní profil lze barevně kombinovat, na výběr je široká paleta barevných odstínů lamel v šířce 16 mm a 25 mm. Žaluzie jsou dodávány nejen ve standardním provedení, nýbrž také v domykavém (celostínícím) provedení a jsou vybaveny boční silonovou fixací.

Předokenní rolety

Předokenní rolety Vám přináší kromě stínění další bonusy: Prostor okna se zateplí a ztiší. Navíc mají předokenní rolety i bezpečnostní funkci, která ve většine případů odradí „nezvané hosty“ od vstupu do objektu. Jednak je to pro zloděje další překážka vniknutí, za druhé by zloděj při vnikání do domu přes předokenní rolety způsobil značný hluk. Je tedy velice pravděpodobné, že případný zloděj půjde cestou menšího odporu a raději „navštíví“ dům kde se takové překážky nevyskytují.

Jako obvzlášť účinnou ochranu před zloději nabízíme také skutečnné bezpečnostní předokenní rolety se zesílenou lamelou a dalšími bezpečnostními prvky, díky kterým tyto rolety splňují požadavky pro bezpečnostní třídu 2, která definuje stupeň odolnosti proti vniknutí.

Také doporučujeme předokenní rolety kombinovat s automatickým řízením rolet, které se mimo jiné v době Vaší nepřítomnosti díky pohybu rolet stará o dojem přítomnosti obyvatelů domu

U moderních předokenních rolet je kladen důraz nejen na funkčnost, ale také na design. Dnes jsou rolety architektonickými dotvářecími prvky a svým tvarem, barvou a uspořádáním vyjadřují vzhled fasád. Množství detailů vybavení umožňuje realizovat individuální přání a představy.

U předokenních rolet si můžete vybrat mezi ovládání pomocí lanka, popruhu nebo kliky. Pro zajištění maximálního komfortu doporučujeme motorový pohon s tlačítkovým, centrálním, dálkovým nebo automatickým ovládáním.

Markýzy

Horizontální markýzy s kloubovými rameny a nosným profilem mají velmi kvalitní konstrukce a nalézají uplatnění při stínění výkladních skříní, restaurací, rodinných domků, teras, balkonů i restauračních předzahrádek. Markýzy lze upevnit do stropu nebo čelně na fasádu.

Horizontální kazetové markýzy s kloubovými rameny jsou vhodné do míst, kde by odkrytá konstrukce působila rušivě. Kazety chrání látku a konstrukci ve svinutém stavu před nepříznivým vlivem počasí. Celkově působí kompaktním, moderním dojmem.

TOPWEBY - webhosting, domény, tvorba www